İstanbul en Yakın su Tesisatçısı Servis Ücretleri Su kaçağı tespit ücreti tıkanıklık açma Ücreti Petek temizliği Ücretleri konusunda detaylı bilgiler içerir su tesisat arızaları için fiyatlar bulunmaktadır.

üsküdar sıhhi tesisatçı

Tesisatçı olarak müşterilerimize her türlü tesisat ile ilgili hizmetler sağlamaktayız. Sıhhi tesisat muayeneleri, giderler, klozetler, oluk temizleme ve sıhhi tesisat onarımları yapıyoruz. Doğru ekipmanlarımız sayesinde çevreyi kirletmeden, duvarları kırmadan, duvarları ve diğer paraları kaldırmadan işimizi bitiriyoruz. Müşterilerimizin talep ile geldiği gün onarım sürecini onarıyoruz. Tesisat sorunları, uzun süreli onarımlar sırasında insanların mağdur olmasına neden olur. Firmamızın önceliği her zaman müşterilerinin memnuniyeti ve güvenliğidir.

Bu nedenle kendimizi geliştirir ve yenileriz. Yararlı hizmetler almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tesisat sorunları, küçük gibi görünen ancak yetersiz bakım nedeniyle yüksek maliyetlere yol açabilen sorunlardır. Bu nedenle, iyi sonuçlarla iyi ürünler kullanmak her zaman önemlidir. Su kaçağı sorunu kalitesiz boruların kullanılması, tecrübesiz ustaların döşenmesi, yüksek tesisat basıncı, metal boruların zarar görmesi ve kırılma zamanı gibi etkenlerden dolayı meydana gelmektedir. Su kaçakları kısa vadede görünmeyebilir. Uzun vadede gözle görülmeyen kaçaklar bir binanın çökmesine neden olabilir.
üsküdar sıhhi tesisatçı
Su sızıntısından şüphelenenler vakit kaybetmeden Çekmeköy tesisat firmamızı arayıp görebilirler. Termal kameralarımız, dinleme cihazlarımız ve deneyimli teknisyenlerimiz sayesinde kesintileri tespit edebiliyoruz. Boru hattına girmek için kameralarımızı kullanıyoruz. Kameramız patlama alanını bir saat içinde tespit ediyor. Görüntüleme yöntemleri sadece teknik yöntemlerdir. Yeni kurulan işletmeler bu yöntemleri çok pahalı buldukları için sevmezler. İyi bir hizmeti ucuza almak için grafik tasarım kullanan bir firma seçmelisiniz. Sultanbeyli Vapur Şirketi bu hizmeti müşterilerine günün her saatinde sunmaktadır.

Likidite izleme, müşterilerimize finansal ve etik faydalar sağlar. Kullandığımız görüntüleme teknikleri sayesinde kaçakları kısa sürede tespit ediyoruz. Bu işlem süresini azaltır. Önceki yıllarda suyun nereden sızdığını anlamak için duvarlar ve kiremitler kırılırdı. Görüntüleme sistemi ile duvara zarar vermeye gerek yoktur. Tesisat arızasından sonra bina sistemleri de önemlidir. Küçük bir sızıntı için saatlerce çalışmanız gerekir. Teknik kadromuz ve imkanlarımız gereği bu prosedürler uygulanmamaktadır. Ufak bir sorun için çok para ödemek zorunda kalmamak için bostancı tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz.

Tesisat arızaları ne kadar küçük olursa olsun ciddiye alınmalıdır. Hataları tek tek düzeltmeye çalışmanıza gerek yok. Borulardaki arızalar zamanında tespit edilmezse ev aletinin arızalanmasına yol açacaktır. Ev aletlerinin çalışması için basınçlı su şarttır. Kapalı bir borudan tam basınçlı su kaçamaz. Şile nakliye firmamız tüm sorunlarınızda size eşlik etmektedir. Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Ev sayısı her geçen gün artıyor. Bu nedenle bölgede yaşanan hareketlilik yeni tesisatçıların oluşmasına yol açmaktadır. Firma sayısının artması alınan işlerin kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. Bu nedenle firma seçiminde dikkatli olunmalıdır. Karar vermeden önce şirketin hizmetleri ve yöntemleri hakkında bilgi edinmelisiniz.

Su tesisatçısı  Servis Ücretleri Fiyat listesi

HİZMET ADIAÇIKLAMAİŞLEM SÜRESİFİYATI
Musluk ve batarya montajıişçilik15 – 20 Dakika80₺
Bulaşık ve çamaşır makine montajıişçilik20 Dakika80₺
Klozet iç takım montajıişçilik40 Dakika100₺
Ocak ve kombi flex montajıişçilik20 Dakika70₺
Su sayacı ve vana montajıişçilik60 Dakika100₺
Lavabo sifon montajıişçilik10 Dakika70₺
Banyo dolap montajıişçilik50 Dakika150₺
Duşa kabin montajıişçilik60 Dakika250₺
Kombi montajıişçilik60 Dakika250₺
Petek montajıişçilik (1 adet)30 Dk.150₺
Klozet montajıişçilik45 Dk.150₺
Alafranga tuvalet taşı montajıişçilik60 Dk.200₺
Sıva üstü sıhhi su tesisatıİşçilik + Malzeme1 Gün800 – 3000₺
Sıva altı sıhhi su tesisatıİşçilik + Malzeme2 Gün2000 – 4000₺
Sıva üstü kalorifer tesisatıİşçilik + Malzeme2 Gün2500₺
Sıva altı kalorifer tesisatıİşçilik + Malzeme3 gün3000₺
Doğal gaz tesisatıİşçilik + Malzeme1 gün1800₺ + proje
Cihazla su kaçağı tespitiServis60 Dakika150₺
Tıkalı gider açmaServis60 Dakika150₺
Kombi Petek TemizliğiServis90 Dakika200₺

Teknolojik ürün kullanmayan firmalar son tercihiniz olmalıdır. Firma çalışanları eğitimli ve deneyimli olmalıdır. Su kaçaklarının bulunması ve açılması gibi işler ancak eğitimli kişiler tarafından sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Şirketin hizmetlerinin önceki müşterilerine geri dönüşünü sormalısınız. Müşteri referansları, şirketin uzmanlığı hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar. Ceviz tesisatçısı olarak kendimize duyduğumuz güven geçmiş müşterilerimizden gelmektedir. Sektörde tekrar eden ilgimiz, ilk müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmettir. Tuzla Tesisatçı olarak müşterilerimize ilgi duydukları konularda aydınlatıcı bilgiler veriyoruz. Su tesisatı ile ilgili bazı şartlara dikkat etmelisiniz. Belirli zamanlarda düşen su sesi, böceklerin veya farelerin olabileceğine işaret eder. Bu özellikle uzun süre kullanılmayan tesisatlarda görülür. Tıkanmış veya tıkanmış bir gider zamanla kokulara neden olur. Lavabolardan koku geliyorsa tesisatçınızı arayarak önlem durumunu düşünebilirsiniz. Son yıllarda sıkça kullanılmaya başlanmış ve sıklıkla eşler tarafından kullanılmaktadır.